Jaka jest dobra dieta na odchudzanie?

Czy ćwiczysz, aby schudnąć? Wtedy nawet dieta ma ogromne znaczenie dla pomyślnego wyniku. Aby schudnąć, musisz jeść mniej niż w chwili obecnej. Nie musisz jednak liczyć kalorii. Najprostszą rzeczą jest, aby pomyśleć o tym, co może być w stanie wyciągnąć w dół w swojej obecnej diety. Jesz duże porcje lub często bierzesz kolejną porcję? Następnie lepiej wypełnić talerz nasyconymi warzywami, takimi jak słodka papryka, brokuły, biała kapusta i pomidor. Czy jesz umiarkowanie duże porcje, ale zbyt często częstujesz się deserem lub kawałkiem czekolady? Następnie zdecyduj 1-2 razy w tygodniu, gdzie możesz cieszyć się najlepszym, co wiesz, w rozsądnej ilości.

Jeśli chcesz schudnąć

Jeśli chcesz schudnąćZjedz lekką przekąskę 1-2 godziny przed treningiem, aby mieć energię do przejścia. Może to być banan lub szklanka jogurtu lub mleka. Wcześniej jest nawet dobrze, jeśli zjadłeś główny posiłek 2-3 godziny przed przekąską. Po treningu zjedz ponownie główny posiłek, tak jak byś to zrobił, nawet gdybyś nie ćwiczył. Posiłek można spożyć w ciągu 30 minut. Jeśli trwa to dłużej, dobrze jest zjeść małą przekąskę zaraz po treningu zawierającą zarówno białko, jak i węglowodany. Szklanka mleka i banan jest optymalna.

Wskazówki dietetyczne dotyczące utraty wagi:

  • Jedz regularnie w dość określonych porach, jak często trzeba jeść jest indywidualne, ale wielu czuje się dobrze o jedzeniu co 3-4 godziny.
  • Jedz jedzenie powoli, aby poczuć nasycenie, które pojawia się około 15-20 minut po rozpoczęciu jedzenia. Najpierw zjedz warzywa, a naturalnie zjesz mniejszą ilość jedzenia.
  • Niech 50% wszystkiego, co jesz w ciągu dnia, składa się z warzyw, owoców i jagód. Rano owsiankę lub jogurt ułożyć jagodami lub grubą niesłodzoną kanapkę żytnią ze słodką papryką. Wypełnij połowę talerza nasyconymi warzywami na lunch i kolację, a resztę posiłku pozostaw bogatym w białko i błonnik węglowodanom. Weź owoce na przekąski, aby uniknąć zbyt głodny na lunch i kolację. Jeśli potrzebujesz więcej, Dodaj źródło białka, takie jak twarożek, twarożek lub jajka.

Znajdź swoją metodę odchudzania

Znajdź swoją metodę odchudzaniaCzy trzeba znaleźć kształt ponownie po urlopie? Następnie wykonaj nasz test i sprawdź, która metoda odchudzania daje Ci największe szanse na sukces. Nienawidzisz liczenia kalorii, ale nadal idziesz na dietę, w której powinieneś ważyć wszystko, co włożysz do buzi? Wtedy nie może być tak dziwne, że w końcu wyrzucasz kwark i seler do śmieci, gdy jesteś w połowie diety.

Imponujące odchudzanie przyjaciół nie powinno być jedyną rzeczą, na którą patrzysz, gdy chcesz znaleźć dobrą dietę. Najważniejszą rzeczą jest znalezienie metody, która pasuje do Twojego codziennego życia, twojej motywacji i Twoich zasobów. Wykonaj nasz test i sprawdź, która metoda http://kucharzowanienamaxa.pl/kanabialica-naturalne-silnie-odchudzajace-krople/ najbardziej Ci odpowiada – i pamiętaj, że cokolwiek wybierzesz, musisz zmienić niektóre z obecnych nawyków na dobre, jeśli nie chcesz ponownie przytyć po zakończeniu diety.

Niezależnie od diety, którą wybierzesz, szanse są najlepsze, aby odnieść sukces, jeśli zastosujesz się do tych 4 prostych rad:

1) jedz powoli.
Umieść sztućce między każdym kęsem i zostaw posiłek na co najmniej 20 minut.

2) wytrzymać głód.
Trenuj swoją zdolność, aby nie reagować na każdy mały pisk z okolicy żołądka. Bycie głodnym nie jest niebezpieczne, a uczucie nie pogarsza się i nie pogarsza się, dopóki coś nie zjedzą. Przychodzi i odchodzi.

3) Znajdź sobie przyjaciela.
Sprzymierz się z przyjacielem, kolegą lub partnerem, dzięki czemu możesz pomagać sobie nawzajem, gdy robi się ciężko i pomagać sobie nawzajem w osiągnięciu celu.

4) tak, będziesz miał nawroty.
Jak my wszyscy. To nie znaczy tyle, bo jeśli dojdziesz do mety. To, co jest kluczowe dla Twojego sukcesu, to szybki powrót na właściwe tory.

Schudnij z nową dietą matematyczną

Schudnij z nową dietą matematycznąWszystko jest dozwolone w nowej diecie, ale w ograniczonych ilościach, które różnią się z dnia na dzień. Twoja poranna i wieczorna waga określa, ile możesz jeść. Możesz sobie wyobrazić ważenie siebie rano i wieczorem, a także ważenie całego jedzenia to nowa dieta matematyczna może coś dla Ciebie.

Człowiekiem stojącym za dietą jest Jakop Stoustrup, profesor teorii regulacji na Uniwersytecie w Aalborg, a on sam stracił 7,4 kg w ciągu 31 dni z dietą. Jest to niesamowicie głupie, ponieważ w ogóle nie integruje zdrowia i sytości. Jednocześnie całkowicie niemożliwe jest używanie ważenia każdego dnia jako narzędzia oceny ilości jedzenia, ponieważ waga może się znacznie różnić w różnych dniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*